Komplety - OSKAR PLUS Adam Rożnawski
Strona główna Oferta Logo Kontakt WYMIARY
W koszyku 0 szt
za 0.00 zł
     
KOMPLET SPINEK SREBRNYCH [03]

KOMPLET SPINEK SREBRNYCH [03]

Komplet spinek w skład którego wchodzą spinki do mankietów i spinka do krawata. Jest to wspaniały dodatek do stroju każdego eleganckiego mężczyzny. Komplet spinek zapakowany jest w gustowne pudełko, co sprawia, że stanowią miły upominek. Wymiary spinek do mankietów: 19 x 14 mm Wymiary spinki do krawata: 60 x 6 mm »
47.00 zł
więcej kup teraz
KOMPLET SPINEK SREBRNYCH [54]

KOMPLET SPINEK SREBRNYCH [54]

Komplet spinek w skład którego wchodzą spinki do mankietów i spinka do krawata. Jest to wspaniały dodatek do stroju każdego eleganckiego mężczyzny. Komplet spinek zapakowany jest w gustowne pudełko, co sprawia, że stanowią miły upominek. Wymiary spinek do mankietów: 18 x 11 mm Wymiary spinki do krawata: 60 x 6 mm »
47.00 zł
więcej kup teraz
KOMPLET SPINEK SREBRNYCH [55]

KOMPLET SPINEK SREBRNYCH [55]

Komplet spinek w skład którego wchodzą spinki do mankietów i spinka do krawata. Jest to wspaniały dodatek do stroju każdego eleganckiego mężczyzny. Komplet spinek zapakowany jest w gustowne pudełko, co sprawia, że stanowią miły upominek. Wymiary spinek do mankietów: 18 x 11 mm Wymiary spinki do krawata: 65 x 6 mm »
47.00 zł
więcej kup teraz
KOMPLET SPINEK SREBRNYCH [64]

KOMPLET SPINEK SREBRNYCH [64]

Komplet spinek w skład którego wchodzą spinki do mankietów i spinka do krawata. Jest to wspaniały dodatek do stroju każdego eleganckiego mężczyzny. Komplet spinek zapakowany jest w gustowne pudełko, co sprawia, że stanowią miły upominek. Wymiary spinek do mankietów: 16 x 16 mm Wymiary spinki do krawata: 65 x 6 mm »
towar niedostępny
więcej
sklepy internetowe Epro