Koszule, apaszki, krawaty z logo - OSKAR
Oferta Logo Kontakt WYMIARY
W koszyku 0 szt
za 0.00 zł
     

Potrzebujesz produktów z logo swojej firmy, instytucji lub szkoły?
Potrzebujesz produktów na targi lub do kampanii reklamowej?

Trafiłeś pod właściwy adres.

Oferujemy:

  • krawaty
  • apaszki z logo
  • szale
  • chusty
  • krawaty damskie
  • koszule z logo
  • spinki
  • paski

Jeśli masz gotowy pomysł przedstaw go nam. Podpowiemy i doradzimy jak go zrealizować.

Jeżeli nie jesteś jeszcze zdecydowany pomożemy Ci zdefiniować potrzeby i dobrać najlepsze rozwiązanie.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, ze szczególną uwagą i starannością.

Wykonujemy krawaty z tkanin poliestrowych żakardowych i drukowanych. Logo może być tkane lub wykonane metodą haftu komputerowego, sitodruku, lub termotransferu  Dobór tkanin i metody naniesienia logo zależny jest od potrzeb klienta, wzoru logo, czy wielkości zamówienia. W toku rozmów z klientem wybieramy optymalne rozwiązanie i po ustaleniu szczegółów przystępujemy do realizacji. Dużym ułatwieniem i przyspieszeniem całego procesu produkcji jest posiadanie przez klienta projektu logo wykonanego w programie Corel.

W przypadku logo tkanego wymagany wzór umieszczany jest na tkaninie w momencie jej produkcji. Tym sposobem powstaje wysokiej klasy krawat firmowy.

104a 106a 105a

Metodę sitodruku i termotransferu stosuje się zarówno w przypadku krawatów jak i apaszek. Na gładkiej tkaninie w wybranym z oferty kolorze umieszczane jest logo. Może to być pojedynczy znak lub też nadruk na całej powierzchni. Jest to bardzo ekonomiczna i często stosowana technika. Dużą jej zaletą jest szybki czas realizacji zamówienia wynoszący około dwa tygodnie.

  103a

Popularna metodą wykonywania logo na krawacie jest też haft komputerowy, umieszczany w wybranym przez klienta miejscu. Zwykle jest to niewielkich rozmiarów logo. Ograniczeniem tej metody jest mniejsza ilość szczegółów możliwych do wyhaftowania.

102a 110a

Jeśli chcesz w subtelniejszy sposób zaakcentować obecność swojej firmy to ciekawym rozwiązaniem jest wykonanie i wszycie firmowych metek lub też oznakowanie opakowania, w który zapakowany jest produkt. Metoda ta jest szczególnie polecana w przypadku, gdy produkty maja być prezentami dla klientów i współpracowników. Wybierasz produkty z naszej aktualnej kolekcji a my umieszczamy na nich metkę lub znakujemy opakowania i otrzymujesz gotowy Produkt reklamowy

120a

Bardzo ciekawą propozycją z naszej ofercie są apaszki z logo i krawaty z nadrukiem sublimacyjnym. Nadruk wykonywany jest na gładkiej szyfonowej tkaninie i jest w nią wprasowywany, dzięki czemu nie zmienia jej struktury. Apaszki i krawaty wykonane tą metoda wyglądają bardzo efektownie.

119a 114a 108a

Wykonujemy także tzw. "bezpieczne krawaty", czyli takie, które uniemożliwiają zaciśnięcie węzła na szyi. Jest to propozycja skierowana głównie do agencji ochrony i szkół. Możliwe jest zastosowanie jednej z dwóch metod, a mianowicie klipsa lub łączenia na rzep. Pociągnięcie za krawat powoduje jego zerwanie z szyi i tym samym wyswobodzenie z ataku napastnika.

Oferta obejmuje także logo na spinkach do mankietów i krawatów, koszulach czy paskach do spodni.

115a 117a 121a


sklepy internetowe Epro