- OSKAR PLUS Adam Rożnawski
Oferta Logo Kontakt WYMIARY
W koszyku 0 szt
za 0.00 zł
     

Zobacz nasze opinie na portalu Opineo.pl!

  Historia ocen: 12 miesiecy
Historia ocen sklepu Oskar Plus - StylBiznesu - Mojekrawaty.pl

Czym jest Opineo.pl?

Opineo.pl to ogólnopolski serwis oceniający sklepy internetowe.

Jest przewodnikiem po e-sklepach, który dostarcza Użytkownikom dane sprzedawcy, zakres jego działalności i - co najważniejsze - opinie internautów, którzy dokonali zakupu w danym sklepie.

Opineo.pl pozwala każdemu potencjalnemu klientowi sklepu, zapoznać się z opiniami innych kupujących. Osoby korzystające z Opineo otrzymują więc bezcenne informacje, poparte doświadczeniami tysięcy konsumentów. To bardzo pomocna wiedza dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zakupami przez internet.

Dzięki pełnej niezależności, zarówno od strony sklepów, jak i porównywarek cenowych, Opineo prezentuje wiarygodne, rzetelne komentarze. Kupujący znajdą tu pozytywne noty, ale także „opinie - żółte kartki”, ostrzegające przez działaniami danego sklepu.


Geneza serwisu

Serwis powstał w 2006 roku jako odpowiedź na dynamiczny rozwój zakupów przez internet, a wraz z nim konieczność weryfikacji jakości usług oferowanych przez tysiące polskich e-sprzedawców.

Opineo.pl był jednym z pierwszych polskich serwisów typu social shopping tj. umożliwiających podejmowanie decyzji zakupowych na podstawie opinii społeczności internetowej.

Z analiz firm badawczych wynika, że dla internetowych konsumentów najbardziej wiarygodnym źródłem informacji o firmach i produktach są osoby takie same jak oni, czyli inni kupujący.

W efekcie, przez ponad dwa lata działalności udało nam się zgromadzić wokół Opineo.pl aktywną społeczność, która poprzez dzielenie się opiniami, pobudza sklepy internetowe do ciągłego podnoszenia standardów obsługi.


sklepy internetowe Epro